Aktualności


Orłoś Kontra

 

Teraz szkolenie z Maciejem Orłosiem również w wersji online. Program szkoleniowy złożony z 10 odcinków jest esencją wiedzy w zakresie wystąpień publicznych i przed kamerą. Konkretne wskazówki zobrazowane przykładami pozwalają szybko i w przystępny sposób opanować zasady rządzące skutecznymi wystąpieniami. Autor postawił na lapidarność formy i dostępność szkolenia 24h na dobę. Takie podejście w erze digitalizacji i smartfonów, zdaje się być szybką i efektywną alternatywą, by otrzymać wiedzę na najwyższym poziomie i w atrakcyjnej formie.

Program szkoleniowy z dostępem online na 12 miesięcy, certyfikat ukończenia szkolenia online oraz kod na 30% zniżkę na książkę Macieja Orłosia „Jak występować i zabłysnąć” z autografem autora.

Szkolenie można kupić TU


Nowy cykl w Telewizji WP „Mistrzowie kabaretu” z występami Kabaretu Moralnego Niepokoju, Jurków, Ani Mru-Mru oraz Grzegorza Halamy. Gospodarzem programu będzie Maciej Orłoś.


 

programy-tv

Maciej Orłoś dołącza do Wirtualnej Polski. To jeden z najważniejszych transferów dziennikarskich w polskich mediach.

Od listopada br. dziennikarz rozpoczyna pracę w telewizji WP, której kanał startuje 2-go grudnia. Będzie gospodarzem serwisu informacyjnego #dziejesięnażywo.

#dziejesięnażywo to przegląd najważniejszych i najświeższych informacji ze świata, z akcentem na sprawy polskie w ujęciu  krajowym i lokalnym. Zawsze obiektywnie, niezależnie i rzetelnie przedstawiany prawdziwy obraz wydarzeń.


 


pol_pl_Jak-wystepowac-i-zablysnac-851_1

Jak przygotowywać się do wystąpienia przed publicznością lub przed kamerami? Jakie są sposoby radzenia sobie z tremą? Jak uniknąć wpadek i jak wybrnąć z sytuacji, gdy już się przydarzą? Jak postępować w kontaktach z dziennikarzami? – na te i inne pytania odpowiada Maciej Orłoś, jeden z najbardziej popularnych prezenterów telewizyjnych w Polsce.

Występowanie przed publicznością można porównać do prowadzenia samochodu: w obu przypadkach możliwe jest dojście do wprawy, ale początki są trudne – pisze Maciej Orłoś we wstępie swojej książki. Autor zaczyna od podstaw skutecznego wystąpienia, takich jak pierwsze wrażenie, nawiązanie kontaktu z publicznością oraz warstwa niewerbalna, aby następnie przejść do bardziej szczegółowych zagadnień, takich jak występy na żywo przed kamerą czy udzielanie wywiadów. Wszystkie wskazówki zostały poparte licznymi przykładami.

Książka jest doskonałym merytorycznie poradnikiem dla osób, które na co dzień muszą mierzyć się z szeroko rozumianymi publicznymi występami. Znajdziemy w niej również pełne humoru anegdoty zza kulis świata telewizji i biznesu.

Teraz książka dostępna jest także w wersji e-book i audiobook

 

KUP SZKOLENIA