Szkolenia


Wystąpienia publiczne, trening medialny, konferencje prasowe.

Wykształcenie (studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie), wieloletnie doświadczenie telewizyjne i sceniczne są bazą autorskiego programu szkoleniowego skierowanego do wszystkich, którzy występują przed mniejszym lub większym audytorium i chcą rozwinąć swoje umiejętności w zakresie: prowadzenia skutecznych wystąpień publicznych, wypowiadania się dla mediów różnego rodzaju.

tematy

Dobre praktyki wystąpień publicznych

Trening medialny

Konferencja prasowa

Event

Teraz szkolenie z Maciejem Orłosiem również w wersji online. Program szkoleniowy złożony z 10 odcinków jest esencją wiedzy w zakresie wystąpień publicznych i przed kamerą. Konkretne wskazówki zobrazowane przykładami pozwalają szybko i w przystępny sposób opanować zasady rządzące skutecznymi wystąpieniami. Autor postawił na lapidarność formy i dostępność szkolenia 24h na dobę. Takie podejście w erze digitalizacji i smartfonów, zdaje się być szybką i efektywną alternatywą, by otrzymać wiedzę na najwyższym poziomie i w atrakcyjnej formie.

Program szkoleniowy z dostępem online na 12 miesięcy, certyfikat ukończenia szkolenia online oraz kod na 30% zniżkę na książkę Macieja Orłosia „Jak występować i zabłysnąć” z autografem autora.

Szkolenie można kupić TU

 

KONTAKT